TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ

TNT Forum Ana Sayfa

her türlü-bilgi müzik paylaşımları

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Paz Tem. 25, 2010 2:39 pm tarafından Admin

» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Perş. Tem. 22, 2010 11:50 pm tarafından Admin

» Tuttu-Tutmadı Oyunu
Çarş. Nis. 21, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» MSN nick bulamadım gel burda var
Cuma Tem. 03, 2009 10:00 pm tarafından mavilimww

» Nasıl buldun Forumuzu ?
Ptsi Haz. 29, 2009 3:14 am tarafından Admin

» Yeni Üye Olanların Uyması Gereken Kurallar
Ptsi Haz. 29, 2009 3:04 am tarafından Admin

» Yeşil Çamdan Kareler
Cuma Haz. 19, 2009 6:47 pm tarafından Admin

» Forum isim önerileri
Perş. Haz. 18, 2009 4:47 pm tarafından İclaL.EcriN

» KİŞİLİK
Perş. Haz. 18, 2009 4:07 pm tarafından İclaL.EcriN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Siteler
www.dj-tnt.tr.gg
www.sellcenter.tr.gg
www.sellcenter.com
www.sellcenter2.com

Ortaklar
bedava forum

brothersoft.com

Paylaş | 

MSN nickleri dewamı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 309
İş/Hobiler : müzik
Lakap : DJ_TNT
Rep Puanı : 240368

MesajKonu: MSN nickleri dewamı   Salı Ara. 16, 2008 8:11 pm

baNa buLaşma kaLbini kıRaRım - üsdüMe qeLme düNyayI yakaRım - bu sefqi saNa çoq qeLdi - buNdan böyLe uzaq oLaLım.

saNa canImdan caN veRdim daha n'pıcaKtım.bizi yaRataN duRurKen saNamı tapıcaqDım.

Hiçbir Sévap mutLu étmédi ki Béni, SéninLé işLédiğimiz GünahLar kadar..

ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( . ) Koyun !

Umduğunu deiL.! ßuLduğunu GötürecekSin..!

karanLIk øLmadan aydInLIk deqersiz bir pIrLanta..

sefioRum dioRsun heRqese veRioRsun ( nihahaha xD )

içimdeqi phiç beNi bıRaqma hiçç ! . .

$arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . .

özentİmİz oLamaIn efendi oLun yada efeNdinis oLaLım.

Mutluyken Herkes iyi Olur Adam Kavgadayken belli olur .

Ben UmuTLaRıMı Boş KoVanLaRa doLduRdum...AcemidiR aLdığım NişaNLaR,Ben heR aŞKta KenDimi vuRuRum.

Gözlerin beni seviyor ama aklın hala engel oluyor.

Akıl akıldan üstündür.

Aklı olan beni kaçırmaz.

Aklın varsa benle çıkarsın,yoksa sonra pişman olacaksın.

Aklına güvenen aşık oluyor.

Bebeğim hatam büyük ama ne olur bir şans daha ver.

Gözlerimdeki aşk için senle tekrar başlamak istiyorum.

Bu aşkın sonu ayrılık değil lütfen dön.

Bebek yüzlüm aşkımı söndürme nolursun geri gel.

Gözler yalan söylemez ise bana deli gibi aşıksın birtanem.

Senin için herşeyi yapacak durumdayım.

Herşey sen olsan daha ne isterimki.

İçtiğim su kadar azizsin aşkım.

Birgün beni bırakıp gidersen ve evlenip çocuğun olursa lütfen ona adımı koy.

Gözlerini ayaramıyorsun.Bunun bir anlamı olmalı.

Bak bana ve gerçeği söyle seni seviyorum de.

Tüm dostluklar yalan olmuş bu dünyada.

Bir bakışına ömür değer gülüm.

Gözlerin gözlerimde ne diyor,seni seviyorum.

Birtanem nolur hep birtanem kal.

Aşk şarhoşu ettin beni bu hayatta.

Gözlerin süper, için parlıyor.

Bebek yüzlüm seni seviyorum.
Sen beni bunca yıl farkedemedin ama etsende artık bir anlamı yok ben seni artık farketmiyorum.

İtiraf ettim kendime,seni gerçektente çok ama çok seviyormuşum.

Hata bende,herkesi insan sandım.

Acı dolu bir aynasın,her baktığımda kendimi görüyorum.

Sensiz geçecekse bu hayat,hiç bekleme beni yükseklikten at.

Sıkarım kafama bana hayır dersen bu hayatta.

Sözlerin kalbimin katili oldu.

Çekileceğinimi sanıyorsun bu hayatın sensiz.

Son iki kurşunuda bize ayırdım birtanem

● °'Chekinqen.° ●

'ßir Kez 0Lsn qüldür yüzümü...Choq'mu sey istiorm Sadece sew ßeni(LL)

†.ρuηκяeas.†

мίsssίĿзйсě

(Kim)Sé(n)sizimmm.

Şey.. Acaba fazLadan 2 kanadın varsa verebLrmsn ? BenmkiLeri kırdıLarda

Oynanan Son Perdeydi Hersey Sona erdi SiL unut Beni
Kapattım o Perdeyi.

ßaRbié kız değiLim harbi kızım

ßu dünya $akaySa
néDén ßén qüLmüoRm
ßu dünya $akaySa
néDéN ßén haLa öLüyüm !!!

oYnaMa__cHocuUm *** DAqMaa qaFaayyaaa xD ||| dußLE uqaLaa xP xD EnDopLazMik1haTunum x) ..

|| ћéр ѕéη .. ||

Kim SöyLemi$ CadI OLdugumu ? Sén €LmanI Yé $ékéRim ..

anLam§ız coCukLarın cıqLıkLarı qßi.. xS

sEvmiyoRum seNsizLiği sEvmiyoRum haSretLiği.

ßu haYatta Sénin qißi SahTéé

İçimdeki deli KüreSeL ısıNmadan DoLayı ßakımDa!

Anlamlı aşk nickleri , msn nickleri , nick

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Değişik nickler
ßüTün öZL€DiKL€R!im ߀ND€n aYRı YaŞıYoR...!!!!

ß € $ P a R a € d € R M i V a r L ı q ı n . . . ? K i Y o k L u q u n ß e n i A c ı t S ı n . . .!!

A$k'La SakLanßaç ØYnuYØrum !! £n iYisi içimden 9'a kadar SaymaK we Ønu ØLduğu Yerde UnuTmak ...!!

KØrkma KaLß!m GeÇeR aCıSı !LK D€Famı a$ıK ØLdun Sen ...!! VaR mı aŞKın ßenLe KavgaSı SanK! !LKez aĞLıYoRsun Sen ..!!

- mükemmeL deqiLim ama FarkLıyımm ßi kıZım oLana kadaR €n iyiSi ßenim

Sen KraLSan ßen NeYim aŞkına KöLe miYim ..!!! DaHa Ne iSTiYoSun Kapında mı öLeyim ...!!!
Değişik nickler

ß e $ P a r a € d e r M i V a r L ı q ı n . . !!! K i Y Ø k L u q u n ß e n i A c ı T S ı n ...!!!

ß ! L ! r m ! S ! n ß u $ € h ! R de S a n a a $ ı K ß ! r ! V a r . . .!!!

Deq!$T!R€m€zS!n ߀ni... ߀n ßuyum ..!!! ß!raz Huysuz B!Raz KıRıK ...!!! ߀n K€nd!mL€ MuTLuyum ...!!!

sensiz kaLdım her anımda ... !!! halime aCıyorumm ...!!! anLamı oLmayan ßütün a$kLarda hep ßizi Ya$ıyorum...!!!

- qeLecek çizip atsa qeçmi$i ...!!!

$iddetLi qeçimsiz ...!!!

Geleceğim Bekle Dedi Ben Beklemedim Oda Gelmedi Ölüm Gibi Birşeydi Ama Kimse Ölmedi !!!

Değişik nickler
Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞâr$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

گǺkıή گẽήi گẽviyσ®️uм Dẽмẽ L@ήẽT σLگuή گẽήiή GißiLẽ®️Iήẽ گẽήi گẽvмẽkмi ß@ήǺ uzǺk σL@ή Kẽliмẽ:

GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara ,
Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,
her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah’a degiL Tüm aLLah’sızLara..!!!!

HayaTi uÇurumLArDa Géçmiş Bir AdaMada MéZar oLaRak uçuRumun KéNari Yakisir. Unutma! ucurumun KéNArindada ÇiCékLéR YéTisir

kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !==========

Değişik nickler
DeLiKaNLı TeRKeTMeZ TeRKeDeNiDe aFFeTMeZ…

! ! !Hiç kimse için hayal kırıklığına uğramadım,
çünkü hiç kimse için hayal kurmadım ...! !

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

Üζüℓѕєи єℓỉиє вỉяѕєу ğєçмєζκỉ,∂üиуαиỉи нαℓỉ вυ нỉç ∂єğỉѕмєζκỉ,ѕαиѕ иє ζαмαи ğüℓєя вỉℓỉиємєζκỉ ∂єятℓєяє вσѕvєяỉρ уαѕαмαℓỉѕỉи..!

αуяỉℓỉяѕακ нєяѕєу вỉтєя ѕєvğỉℓỉм , ğỉ∂єяѕєи вỉя ∂αнα ğєℓмє вσѕυиα , ğỉ∂ỉѕỉи нєяѕєуỉи вỉтỉѕỉ σℓυя , вαğỉѕℓαя,α₣₣є∂єя ѕαимα вσѕυиα..!

ѕєи∂єи αуяỉℓỉи¢α çσκ çєκтỉм ∂єѕєм,αиℓαтѕαм нαℓỉмỉ ỉиαиỉямỉѕỉи,ѕєиỉи ѕєv∂αи вєиỉ ρєяỉѕαи єттỉ,уỉκỉℓ∂ỉм ѕєvğỉℓỉм ỉиαиỉямỉѕỉи..!

Değişik nickler

Dikkat çeken nickler , msn nickleri

öLüoRum soN biR kez seNi sevioRum deseNe !

aRtıqh qiTme demiYcem iYice hazıRsıN bu seFeR.

beN seNsiz biR hiçseM seNde beNsiz biR pi*hsiN..

SEN GİDERKEN BEN DÖNÜYODUM DİYENLERLE BERABER GİDELİM BAKALIM HANGIMIZ ÖNCE DÖnÜjEK ...

Hayata Anlam Yüqlüorum

9 canLı oLsan ßiLe
8 kez kaçaBiLiRdin azRaiLin eLinden
7 düveLe suLtan oLsn dahi ßiL ki yeRin
6 ı meKan oLacak sana ...en fazLa
5 metRe kuma$ götüReceksin...Kapatacaksn
4 açsanda qözLeRini ...ßu Dünya
3 qünLük Fani Dünya...azRaiLin eLinde
2 kat oLup yaLvaRsan nafiLe...biL ki
1 qün öLeceksin ...i$té ozmn
0 dan ßa$Layack her$ey ..
Çnkü öLüm yok oLu$ değiL yeniden doğu$turR...

Dikkat çeken nickler , msn nickleri
Bu sOndu// dünyamda Séndén kaLan hiçbi$éyé yéR yoq Artıq ..! ho$çaqal alı$qanlığım...]]Seni bıraqtıM[[

soNa saRan bozuK kasétLer gibi hayaT.. umuT yoK sénDén başKa..

haYalléRİm yK oLdu KoydUum YéRdé ykTu hçßiRi..!

Umut oLdukça héR yéNi qün Yéni ßir ßşLanqıçtR..

'beLki umrunda biLe deiL ama ben sensizLii sewmedim..

O $mdi çk uZkLaRda... yk hYtımda.. rüYaLrmDa..

alın yazısı denilen seyi koluma yazdım bir cam parçasıyla ve ünlemini tam bilegime çizdim…

sana yüreimde taM orTa yerinde Gel yuwa yaptim…biR senin adın tadın nazın geçio0R Kalbime

GüzeL çocuk..SenLe buLmak istemiştim sonsuzLuğu !

Umutlar en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır

Kör olmak istemiyorsan güneşe bakma,
Ama onun ışığında dur ve seni ısıtmasına izin ver.

Kafayı yormam, sonuna bakmam, ben adam olmamm!!!

İnsanlara Saygım Sonsuz Amaa Sabrım Sınırlı

- ღ♥️ღyHapMa ßhé aZRaiL Huq0 Wé MaRi0'NuN ßhiLé 3 jaNii WHaღ♥️

- Keşke Hep cOcuq KalLsaqta KaLpLerimiz Yerine DizLerimiz kanasa..!

- aşqq her daqqa qıwırırr .. <3>Kaç insan sevdiysem hep benle küsüştü başıma tac ettiklerim hep benle sürtüştü...

Bırak, yine başa döndü bu dünya Yine sona sardı aynı kaset, bıktım!...

Derin bir denizin dibine çökmüş, bir hazine aşk denen...!

Ben, yürüdükçe kalır izim, bitmek bilmez pembe dizim.Yüzüm her resimde karanlık, karamsar bir çizim

..... çıkışmıyor param melek, yürüyerek geliyorum sabret..!

Bilki sen kanattın kabuk tutmuş bu yarayı ve emri
verdin ruhum acıyı tattı...!

Gurur gerek sen gereksiz,hep kendini akladın,içimden yavaş yavaş muhabbetini kopardın,kalbimin taa içinden kapı dışına atandın,önceleri hayat veren şah damarımdın atardın....

kısa tutalım son sözleri sevemedim vedaları.

Ay olsan güneş doğunca batacaksın sen de her yıldız gibi..... Ah bıraksam üzerlerine saldıracaksın köpek gibi...!

35. Bana kalsa gökyüzündeki tüm ıyldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışıldayan bir çift ıyldızı gönderirdim.
36. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, Açar açmaz duyaıym kokunu sevda essin başak saçlarında, Sesin yüzümü rüzgarla bulsun, Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, Gelsin beni en koyu zulümde bulsun, Ve öyle bir mektup yaz ki varsın ölümüm olsun.
37. Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
38. Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.
39. Bazen sana gayesiz, rastlantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm.
40. Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!
41. Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman...
42. Bekle beni sevgilim belki gelirim bir demli cay kokusu gibi ilkbaharda yağan ılık bir yağmur gibi dolarım içine delice esen bir rüzgar gibi..bir sonbahar günü yürürken eline düşerse bir yaprak sakın bırakma! benim elimdir sakın unutma!(
43. Ben kimseyi böyle delice kıskanmadım, hiç kimseye böyle yürekten bağlanmadım, ben kimse için bir gün oturup ağlamadım. Yalnızca senin için Aşkım.
44. Ben ne sevdalar gördüm söylenip söylenip bittiler; ben ne sevdalar gördüm hiç bilinmediler ama sürdüler...
Bilinmeyen msn nickleri , bulunmaz nickler, güzel msn sözleri
45. Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
46. Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!
47. Ben seni unutmak için sevmedim ama ne için sevdiğimi unuttum.
48. Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinde doğup, güzel yanaklarında süzülmek ve en sonunda sımsıcak dudaklarında kurumak için...
49. Ben sevdanın sokağında oturuyorum. Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.
50. Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir ıyl değil on ıyl değil bin ıyl mesut olurum.
51. Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve özgürlük. Aşkım için hayatımı feda ederim ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim.
52. Benim bütün dualarım seninle. Sen bir ömür boyu mesut olasın diye..Yalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye...
53. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.
54. Bir bakışın manası hiç bir sözde yok..! Bir bakış bazen zehir bazen şifa verir. Bir bakış bir bakışı aslından emin eder. Unutma bir tanem sevenler daima gözleriyle yemin eder.
55. Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız, beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!
56. Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökusagini takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
57. Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyaıym Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
Kullanıcı profilini gör http://www.dj-tnt.tr.gg
fpp1888
Moderatör
Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 39
İş/Hobiler : okul-ders
Lakap : BoNCuK
Rep Puanı : 2075

MesajKonu: Geri: MSN nickleri dewamı   Paz Haz. 14, 2009 10:20 am

süpermiş hepside oku oku bitemerim valla tşkler Laughing
Kullanıcı profilini gör

MSN nickleri dewamı