TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TNT Forum Ana Sayfa

her türlü-bilgi müzik paylaşımları

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:39 pm tarafından Admin

» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:50 pm tarafından Admin

» Tuttu-Tutmadı Oyunu
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» MSN nick bulamadım gel burda var
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:00 pm tarafından mavilimww

» Nasıl buldun Forumuzu ?
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:14 am tarafından Admin

» Yeni Üye Olanların Uyması Gereken Kurallar
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:04 am tarafından Admin

» Yeşil Çamdan Kareler
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 6:47 pm tarafından Admin

» Forum isim önerileri
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:47 pm tarafından İclaL.EcriN

» KİŞİLİK
Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:07 pm tarafından İclaL.EcriN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Siteler
www.dj-tnt.tr.gg
www.sellcenter.tr.gg
www.sellcenter.com
www.sellcenter2.com

Ortaklar
bedava forum

brothersoft.com

Sevgililer Günü Mesajları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 309
İş/Hobiler : müzik
Lakap : DJ_TNT
Rep Puanı : 240368

Sevgililer Günü Mesajları Empty
MesajKonu: Sevgililer Günü Mesajları   Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimeÇarş. Mayıs 27, 2009 4:03 am

Sevgililer Günü Mesajları Hazır SMS Mesajları

Seni denizdeki kumlar, gökteki yildizlar, ormandaki agaçlar, dünyadaki
insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martilar ve günesin isiklarindan
daha çok seviyorumSevgililer Günü Mesajları Nokta Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dilegiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürlerSevgililer Günü Mesajları Nokta Seni seviyorumSevgililer Günü Mesajları Nokta Daha nice günlere hep birlikte canimSevgililer Günü Mesajları Nokta

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin ama bir farkin var onlar bin tane sen bir tanesinSevgililer Günü Mesajları Nokta Sevgililer günün kutlu olsunSevgililer Günü Mesajları Nokta

Bugün her zamankinden farkli bir sey yapayim dedim olmadi yine sana defalarca asik olup seni düsündümSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni tahmin edecegin kadar degil, tahammül edemeyecegin kadar çok seviyorumSevgililer Günü Mesajları Nokta Sana "sevgilim!" diyebildigim için kendimi çok sansli görüyorumSevgililer Günü Mesajları Nokta

Biliyorsun her gökkusaginin bittigi yerde bir hazine saklanirmisSevgililer Günü Mesajları Nokta Eskiler böyle derSevgililer Günü Mesajları Nokta Gökkusagini takip ettim geçenlerde sende bittiSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta En degerli hazinemsin benim, canimsinSevgililer Günü Mesajları Nokta Sevgililer günümüz kutlu olsunSevgililer Günü Mesajları Nokta

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi degil, özledigimi bil her an
çünkü hiç bir sey seni sevmek gibi degil! Seni o kadar çok özledim kiSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta

HADI GEL TUT ELLERIMI! BENIMLE YAN! BENIMLE MEYDAN OKU HER CARESIZLIGE! BENIMLE UYU BENIMLE UYANSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta

DENIZI ICERKEN MAVILER TAKILDI BOGAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GIBI CIRPINIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta MAVI GOZLERINI OZLUYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUNSevgililer Günü Mesajları Nokta

GOZLERIN NEHIR KIRPIKLERIN KOPRU OLSA, BEN UZERINDEN GECERKEN IPLER KOPSA VE DUSTUGUM YER DUDAKLARIN OLSASevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUNDE BIR OPUCUK BORCLUSUN BANASevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta

HANI EN GUZEL ASKLAR IMKANSIZ GELIR YA INSANA, IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIMSANA!Sevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNNU KUTLU OLSUN BIRTANEM, SENI COK SEVIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta

SEN COLLERDE SERAP GIBISIN, ENGIN DENIZLERDE YAKAMOZ GIBISIN, ISIGIM SENSIN, GUNESIM SENSINSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta BIL KI COK OZLENDINSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

SEVGILILER OPUSURKEN NEDEN GOZLERINI KAPATIR BILIR MISIN? CUNKU GOZLERIYLE DEGIL DE KALPLERIYLE GORMEK ISTERLERSevgililer Günü Mesajları Nokta YANI HISSETMEK ISTERLERSevgililer Günü Mesajları Nokta BEN DE SENI RUHUMUN DERINLIKLERINDE HISSEDIYORUM SEVGILIM CUNKU SENI COK SEVIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

MAVILER GIYER BULUT OLURUM, YESILLER GIYER BAHAR OLURUM, BAKARSIN BIR GUN BEYAZLAR GIYER SENIN OLURUMSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUNSevgililer Günü Mesajları Nokta

BULUTLARA YUKLEDIM HASRETIMI, RUZGARLARLA YOLLADIM SEVGIMI, YAGMURLAR
YAGDIRDIM GOZYASLARIMLA KUCUK MELEKLER GONDERDIM SENI OPMEYE!
SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

BIR KUS OLUP GITSEM, ASSAM SU ENGINLERI, VARSAM SENIN YANINASevgililer Günü Mesajları Nokta OPSEM DOYASIYA, KOKLASAM SENI, EN BUYUK HEDIYE ODUR BANASevgililer Günü Mesajları Nokta

SEN BENIM HAYATIMDA OLDUGUN SURECE, NE SEN KIMSEYE RAKIP NE DE KIMSE SANA RAKIPTIRSevgililer Günü Mesajları Nokta DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta

SANA DIJITAL BIR GUL YOLLUYORUM, CUNKU UZAKLARDA ELIMDEN ANCAK BU KADARI GELIYORSevgililer Günü Mesajları Nokta AMA BIL KI GERCEGINI, GOZLERININ ICINE BAKARAK VERMEK ISTERDIMSevgililer Günü Mesajları Nokta VE SENI SEVDIGIMI FISILDAMAKSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM
SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE COK SEVDIGIMI
VE OZLEDIGIMISevgililer Günü Mesajları Nokta

AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIRSevgililer Günü Mesajları Nokta TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI GIBISevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta BIZIM DE SEVGIMIZ HEP YASAYACAK VE DAHA DA GUCLENECEK SEVGILIMSevgililer Günü Mesajları Nokta NICE SEVGILILER GUNLERINDE BIRLIKTE OLMAK DILEGIYLESevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta

SEN DUNYAYA SURGUN BIR MELEKSIN VE BEN SENI O KADAR COK SEVECEGIM KI BIR DAHA CENNETINE GERI DONMEK ISTEMEYECEKSINSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

SEVGILILER GUNUNDE BELKI YANINDA DEGILIM AMA DUNDE, BUGUNDE, YARINDA YUREGIN KADAR YANINDAYIMSevgililer Günü Mesajları Nokta KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY BEN HEP ORDAYIM!

GONLUME TAHT KURDUN, GONLUMUN SULTANI OLDUN, GECE GOKYUZUNDE PARLAYAN YILDIZIM, SABAH ISE RUHUMA DOGAN GUNESIM OLDUNSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

O KADAR GUZELSIN KI YUZUNE BAKAMIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta TITRIYOR ELLERIM, ELLERINI TUTAMIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta OYLESINE BAGLANMISIM KI SENSIZ DURAMIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

BANA BIR GUNUN 24 SAAT, BIR SAATIN 60 DAKIKA VE BIR DAKIKANIN 60 SANIYE
OLDUGU OGRETILDI AMA SENSIZ GECEN BIR SANIYENIN SONSUZLUK KADAR UZUN
OLDUGU OGRETILMEDISevgililer Günü Mesajları Nokta YASAMIMIZIN HER ANINDA BIRLIKTE OLMAMIZ DILEGIYLE SEVGILIMSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUNSevgililer Günü Mesajları Nokta

BUTUN MEVSIMLERI BIR GUNDE, BUTUN YILLARI BIR MEVSIMDE YASAMAYA RAZIYIM SENINLESevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta DAHA NICE SEVGILILER GUNUNU BERABER GECIRMEK DILEGIYLESevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta

INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDI, HEPSI PARLIYORDUSevgililer Günü Mesajları Nokta AMA BEN SENI, GUNESI SECTIM, BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIMSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

BU SEVGILILER GUNUNDE BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA KANATLARINDA
MUTLULUK, YUREGINDE SEVGI VE SADAKAT, KARBEYAZ TUYLERINDE UMUT VE
GAGASINDA IYI GECELER OPUCUGU, YANAGINI UZATSevgililer Günü Mesajları Nokta

SENI HER DUSUNDUGUMDE KALBIME BIR YILDIZ CIZIYORUMSevgililer Günü Mesajları Nokta BENIM SIMDI KAC YILDIZIM VAR BILIYOR MUSUN? BENIM ARTIK BIR GOKYUZUM VARSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

HANI GOZLER VARDIR SOZLERI ANLATIR, HANI SOZLER VARDIR GOZLERI ANLATIR, BIR DE ASK VARDIR SENI ANLATIRSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta NICE SEVGILILER GUNLERINE MINIK BEBEGIMSevgililer Günü Mesajları Nokta

BUGUN HER ZAMANKINDEN FARKLI BIR SEY YAPAYIM DEDIM OLMADI YINE SANA DEFALARCA ASIK OLUP SENI DUSUNDUMSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları NoktaSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

SANA DALGALARDAN KALEM YAPTIM VE KIYIYA SENI SEVIYORUM YAZDIM, SEN DE
INANDIN DEGIL MI? SEN DELISIN, SENI SEVMEDIM, SANA BAGLANDIM SANA TAPTIMSevgililer Günü Mesajları Nokta

SEN GUNESIN DOGDUGU, KARANLIGIN BITTIGI YERDESIN SEN HEP KALBIMDE YATAN TEK SEVGILIMSINSevgililer Günü Mesajları Nokta SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!
http://www.dj-tnt.tr.gg

Sevgililer Günü Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları
» Aşk mesajları
» Kandil mesajları
» Kandil Mesajları ve resimler
» Geyik Komik Esprili Cep Mesajları