TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TNT Forum Ana Sayfa

her türlü-bilgi müzik paylaşımları

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:39 pm tarafından Admin

» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:50 pm tarafından Admin

» Tuttu-Tutmadı Oyunu
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» MSN nick bulamadım gel burda var
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:00 pm tarafından mavilimww

» Nasıl buldun Forumuzu ?
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:14 am tarafından Admin

» Yeni Üye Olanların Uyması Gereken Kurallar
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:04 am tarafından Admin

» Yeşil Çamdan Kareler
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 6:47 pm tarafından Admin

» Forum isim önerileri
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:47 pm tarafından İclaL.EcriN

» KİŞİLİK
MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:07 pm tarafından İclaL.EcriN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Siteler
www.dj-tnt.tr.gg
www.sellcenter.tr.gg
www.sellcenter.com
www.sellcenter2.com

Ortaklar
bedava forum

brothersoft.com

MSN nick bulamadım gel burda var

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 309
İş/Hobiler : müzik
Lakap : DJ_TNT
Rep Puanı : 240368

MSN nick bulamadım gel burda var Empty
MesajKonu: MSN nick bulamadım gel burda var   MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 5:37 pm

İlgi çekici Msn nickleri & İletileri

+°+ DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir °+°

(h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h)

(%) SeNi SeVeRim* SeNi SeVeNide SeVeRim* SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim (%)

(l) SaNa GüLüM DeSeM SoLaR GiDerSin* SaNa MeLeGim DeSeM UçAr GiDeRsiN* aCaBa SeNi SeViYoRuM DeSeM Ne DerSin? (l)

Bir deniz düsün susuz* bir insan düsün mutsuz* bir gece düsün uykusuz* bir bahar düsün ciceksiz*birde beni düsün sensiz

Dal rüzgari affetse bile* dal kirilmis bir kere

Very Happy In The ParK’ta Gezerken* Cigarettiyi Icerken My Father Gördü Suc Üstü*I am Düstü Kiç Üstü Very Happy

Bir cicek sev hic solmasin* bir dost sev arkandan vurmasin* bir yuva sec hic yikilmasin* bir sevgili sec seni hic unutmasin

°(w)°Aylar_Geçsede_Yillar_Geçsede_Bir_Ömur_Böyle_G itsede_Ben_Seni_Unutamam°(w)°

(w)***Bir Kulunu Cok Sevdim O Beni Hic Sevmiyor Kalbimi Ona Verdim Artik Geri Vermiyor ***(w)

(f)//*Her_Insan_Sevilcek_Ve_Sevecektir*(f)

Bir gün titreyerek uyanirsan bil ki resmini optügüm gündür Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarin akarsa* bil ki oldügüm gündür

Güldüm Aglattilar*Sevdim Aldattilar*Sarildim Biraktilar*Saolsun Dostlar*Sevenler*Sevilenler*Beni Zorla $air Yaptilar

(u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u)

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR!

Keske daglara gelincik olsaydimda* oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan -olur* hayalde degil canimdasin

Yildizlar Kadar Parlak* Yildizlar Kadar Güzelsin! Aranizdaki Tek Fark* Yildizlar Miljonlarca* SEN Se Teksin!!

Sevdigim degil canimsin* uzak degil yakinimsin Hayaller hep yalan olur* hayalde degil canimdasin

Delice sev*haince terket ama ALDATMA (yoksa )

Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina* asta öldür beni NOGLUR!

×÷• •´¯`•)»HÅ$®️€TÏÑ¿L€»»¥ÅÑÐÏ»»GÕÑLÜ(v)«(•´¯`• •÷

BaTaN gUnEs uMuD oLsUn DoGaN gUnEs mUtLuGuN oLsUn !!!!!!!!!!!

Zaman*sevginin büyüklügünü anlatir

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat

BIR GUL OLMAK ISTERDIM* DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM !

9 Ayak ucumda basladi sevgi Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum* dua ediyorum parasutum acilsin

Günese adini buzla yazan biri olursa* bilki o seni benden çok seviyor

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence * ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen* yanima gel ki sana sensiz yasamanin* sensiz olmanýn ölüm oldugunu göstereyim

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler * Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler Ben Sevdim Baskasina Verdiler Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meðer

Biraz seni bilirler* biraz beni Ama ne bilirler* Bu delinin seni deli gibi sevdigini

Sari giyer günes olursun* Mavi giyer deniz olursun* Siyah giyer matem olursun* -Kimbilir belki bir gün* Beyaz giyer benim olursun

Beni bos bir kutu farzet*icimi ise sevginle donat

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin

(f)//*+*(*)_Gözler_Kalbin_Aynasidir_(*)//*+*(f) !!!! (f) Ben Senden Asla Vazgecmem (f)!!!! Sensiz_Ben_Nefes_Alamam (f)

Ben Seni Kalbimi Yazdim* Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez

Gül nedir ki solup gider Gün nedir ki gelip gider Ates nedir ki söner biter Ama sana olan sevgim sonsuzdur* ancak Mezarda biter

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM* ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN*bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bu gözler seni gördü Bu yürek seni sevdi Bu ten seni hissetti Ömrüm ise askim ugruna bitti

Sensizligi Gökteki Yýldýzklara yazmak isterdim sabah olunca kaybolsun diyé!!!

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen* Oda sana sevgisini söyleyemeyecek kadar GURUR

•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> «« !!•?•??•?•

KOMİKLER
Merhamet ettiğin kıymet verseydi Gözündeki yaşın ne işi vardı!
Yaradan bedene sende can verdi Ayrıldı bedenden tenle kan verdi..
Büyüdü yeşerdi fidan boy verdi Peşinde şer başın ne işi vardı!
Geleceği destanlara yaymışsın Yazında kör kışın ne işi vardı!
Derdini derdinle sardım be Ana Çaresiz kalmışsın bak anlasana..
Hiç laf söylenir mi insan olana Yüzünde yüz yaşın ne işi vardı!
Hiç laf söylenir mi insan olana Yüzünde yüz yaşın ne işi vardı!
Göz yaşlarım savruldukça içime KÜL sanmıştım YAKANI bana kaldı!
Her bakışım maziden gün aradı Gözlerimi al kanlara buladı..
Yüreğime acımadan vuranı EL sanmıştım YAKANI bana kaldı!
Dostum dedim dost bağında eğlendim Düşmanlığı ben dostumdan öğrendim..
Selam versem hep kendimden iğrendim KUL sanmıştım YIKANI bana kaldı!
Hayaldi umutlar hayaldi bahçe Aklım bende kalmış gönlüm se düşte..
Bastığım yerleri bilseydim keşke YOL sanmıştım ÇÖKENİ bana kaldı!
Ağlama seni vuran yar olsa da Ağlama mevsim sonbahar olsa da…
Anlamlı msn nickleri , msn nickleri, nickler
Şimdiki aklınla yeniden başlayabilseydin herşeye Pişmanlıkların olmazdı bugünkü kadar…
Başımın belası ey gönül yarası Unuttum unutmayı ömrümün cezası..
Nick mick yok
Bütün bisikletlere bindim, Bisan A binemedim
Oglum müjde sana iş buldum, Nasıl iş, Büfede yedigün wereceksin
Aglarsa anam aglar, Gerisi playback yapar
Doganın kanunu warsa benim sazım war
8 zayıflı bir karne bulan insaniyet namına çöpe atsın
Anasına bak, Babasından dayak ye
Bende şeytan tüyü yok epilasyonla aldırdım .
Bu tüp bebek hatalı: Hep gaz kaçırıyor.
Çok yaratıcıyımdır, acayip sorun yaratırım.
Gül ü seven abisine katlanır.
Hayvanları çok seviyorum, özellikle kızarmış tavugu.
İşi olmayan giremez çünkü içeride yeterince işsiz war.
İçerken araba kullanmayın, kaza yaparsınız biranız dökülür ziyan olur.
Bildigim tek şey şaşmaz kural, Bütün kuralları şaşırtır.
Benzinlikte sigara içmeyin hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı.
Ona kalbimi verdm saklasın diye salak buzdolabına koymuş bozulmasın diye.
Savaşma seviş, Sevişirken saten savaşıyorsun.
Askım seni seviyorum! ama parayı daha çok lakin paranın ne önemi war önemli olan miktarı.
Kalbimde yaşıyorsun ama kirani vermiyorsun NOT:En yakın zamanda onunla ewlenmessen seni kapı dışarı edecekmiş.
Bütün kızlar çiçek olsun, Arı olmassam namerdim.
Deli gibi sevdim, Manyak gibi evlendim.
Para için ewlenme, Borç almak daha hesaplıdır.
Seni sevdim seveli başım belada, Seni düşünürken uyuya kaldım helada.
Aşık olup ızdırap çekecegime, Nezle olup burnumu çekerim.
Aşk elmayı yemekle başlar, Ayvayı yemekle biter.
» Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar…
» Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.
» Hayal kur, ne hayal kurmak istersen… Gez, nereye gitmek istersen… Ol, ne olmak istersen…. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için
» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. msn sözleri
» Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar.güneş yanlız olsada etrafa ışık saçar.üzülme doğruların kaderidir yanlızlık,kargalar sürüyle,kartallar yanlız uçar…
» Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R
» Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için… msn sözleri
» Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.
» RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle…
» ‘Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.
» Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.
» Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun
» Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?
» Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.
.
» Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.
» Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır…
» Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!
» Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.
» Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse…siz aşıksınız…
» Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.
» Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.
» Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.
» Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.
Atı alan Üsküdar’ı geçti. Takibe Devam edelimmi acaba Komserim ..
Şu çocuğu doğuramadım yaaa!..İçimde kaldı.
Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş , Bak yalan Hiç Kedi konuşurmu yaw.
Kızıma ağırlığıyla altın verdiler vermedim , Sen bedava al yoksa evde kalacak .
.
Çorbamdan kıl çıktı.. Beni kimle aldatıyosunuz aşçı bey?..
Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz , Tutarsa bir deniz tutar midem bulanır kusarım.
Bayram değil, seyran değil.. hay allah arkası aklıma gelmedi.
Hava korsanı uçağı kaçıracaktı yapamadı, Çünkü; uçağı kaçırdı…
Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..
Ya bu avrupa bizi hiç sevmezmi, Yine soğuk hava dalgası geliyormuş avrupadan.
Uzun lafın kısası : Kısa Laf
Oyunu ayakta alkışladım.. Malesef Oturacak sandalye kalmamış.
Zencinin biri denize düşerse ne olur? Rengi solar..
Dün kazı kazandan kazı kazandım
Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?
Alfabe artık 28 harf, “O” şimdi asker! En komik olanıda bu
demek Ağrı kesicin var, peki erzurum kesicin var mı?
Oğlum Geldin mi? Yok baba daha gelmedim.
1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır!?! 1, 5, 5 Karakol !
Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan…
Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım euro.
Kadın hakkı diye bir şey yokur. Çünkü Hakkı erkek ismidir…
Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? Temmuz…
.
Yıkanan Ton’a ne denir? Washington!
Geçen gün bir taksi çevirdim, hala dönüyor!
Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean.
Sen kimi kandırıyorsun, bu söylediklerine kim inanir? inansa inansa Kadir İnanır…
Mevlana neden çok dönüyormuş? Çift okey gelmişte ondan…
Basamakta durmayın otomatik kapı çarpar. böler, karekökünü alır…
Adamın biri yarın ölücem demış. Yarmışlar Harbiden ölmüş.
Geçen gün kamyonu sürdüm. Leonardo da Vinci…

cheers Emeğe Saygı hani yorum Evil or Very Mad

En son Haso_dead tarafından C.tesi Tem. 04, 2009 3:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : genişletme)
http://www.dj-tnt.tr.gg
fpp1888
Moderatör
Moderatör
fpp1888

Kadın Mesaj Sayısı : 39
İş/Hobiler : okul-ders
Lakap : BoNCuK
Rep Puanı : 2075

MesajKonu: Geri: MSN nick bulamadım gel burda var   MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:22 am

güzel güzel Very Happy bounce
mavilimww
Yeni üye
Yeni üye
mavilimww

Erkek Mesaj Sayısı : 2
İş/Hobiler : emekli resim ve arkadaş edinme
Lakap : hucu
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: MSN nick bulamadım gel burda var   MSN nick bulamadım gel burda var Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:00 pm

çok güzel

MSN nick bulamadım gel burda var
1 sayfadaki 1 sayfası