TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
****DİKKAT****

*Forum Konularını görmeniz engellendi ya da Üye değilsiniz.*

Çok Değişik bir forum sizi bekliyor.Vakit kaybetmeden üye ol

Konulara ve incelemek için ÜYE OLUNUZ
TNT Forum Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TNT Forum Ana Sayfa

her türlü-bilgi müzik paylaşımları

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 2:39 pm tarafından Admin

» Misafirler Bu konu başlıklarını Görüntüleyemez!!! Üye olduklarında açılıcaktır..
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:50 pm tarafından Admin

» Tuttu-Tutmadı Oyunu
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 7:55 pm tarafından Admin

» MSN nick bulamadım gel burda var
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:00 pm tarafından mavilimww

» Nasıl buldun Forumuzu ?
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:14 am tarafından Admin

» Yeni Üye Olanların Uyması Gereken Kurallar
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 3:04 am tarafından Admin

» Yeşil Çamdan Kareler
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 6:47 pm tarafından Admin

» Forum isim önerileri
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:47 pm tarafından İclaL.EcriN

» KİŞİLİK
Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:07 pm tarafından İclaL.EcriN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Dost Siteler
www.dj-tnt.tr.gg
www.sellcenter.tr.gg
www.sellcenter.com
www.sellcenter2.com

Ortaklar
bedava forum

brothersoft.com

Topuz'dan üç yıllık imza!

YazarMesaj
fpp1888
Moderatör
Moderatör
fpp1888

Kadın Mesaj Sayısı : 39
İş/Hobiler : okul-ders
Lakap : BoNCuK
Rep Puanı : 2075

Topuz'dan üç yıllık imza! Empty
MesajKonu: Topuz'dan üç yıllık imza!   Topuz'dan üç yıllık imza! Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 2:32 pm

Topuz'dan üç yıllık imza! 2611_6815_sondakika003Mehmet Topuz Fenerbahçe ile resmi sözleşme imzaladı. Gece "yıldırım" operasyonu ile İstanbul'a getirilen Mehmet Topuz bugün, Fenerbahçe Konuk Evi'nin bulunduğu Kalamış Tesisleri'nde yemek yedikten sonra yöneticilerle birlikte stada hareket etti. Başkan Aziz Yıldırım, Asbaşkanlar Alaaddin Yıldırım, Murat Özaydınlı, eski yönetici Cemil Turan ve Kayserispor menajeri Süleyman Hurma ile beraber yemek yedikten sonra Şükrü Saraçoğlu Stadı'na doğru hareket eden Topuz buradaki temaslardan sonra resmi sözleşmeyi imzaladı.
Mehmet Topuz'un 38 numaralı formayı giyeceği öğrenildi.
İmza törenine Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırm da katılırken, Fenerbahçe forması giyen Topuz, diğer yöneticilerle de tek tek tokalaştı. Sözleşmenin 3 yıllık olduğu belirtilirken Mehmet Topuz'un imza töreninin Pazartesi günü saat 11.30'da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu tribününde taraftara açık olarak yapılacağı açıklandı.
ŞEKİP MOSTUROĞLU'NUN AÇIKLAMALARI...
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, kadrolarına dahil ettikleri Mehmet Topuz'un, karşılığını fazlasıyla alacağı bir sözleşme imzaladığını söyledi.
Mehmet Topuz'un imza töreninden sonra Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ile birlikte FBTV'ye açıklamada bulunan Mosturoğlu, başarılı futbolcunun transferinde önce Kayserispor Kulübü ile prensipte anlaştıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: ''Sonra Süleyman Hurma ile birlikte bu anlaşmayı kağıda döktük ve ilerleyen günlerde tahmin ediyorum basınla da paylaşacağımız yeni bir model uyguladık. Türkiye'de ilk kez futbolculara ait ekonomik hakların ilk defa değerlendirildiği bir model bu. Ondan sonra hukuki süreci izleyerek Mehmet ile anlaşma sağladık. Temsilcisi de vardı bugün yanında. Talimatlara uygun, tamamen hukuk içerisinde olan bir sözleşme hazırlığı yaparak Mehmet'i camiamıza kazandırdık. Futbolcu, emeğini gereği gibi değerlendireceği ve karşılığını fazlasıyla alacağı bir sözleşme imzaladı. Bu sürecin sonunda bana göre kendisi de mutlu. Kayserispor da, Fenerbahçe de karlı çıktı. Çok önemli bir futbolcu transfer edildi. Futbol Federasyonu ve FIFA talimatları doğrultusunda bu transferi tamamladık.''
-HURMA: ''TRANSFER YAPILIŞ ŞEKİLLERİNİN DEĞİŞECEĞİNE İNANIYORUM''-
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise, transferin hem kendilerine, hem de Fenerbahçe Kulübü ve Mehmet Topuz'a hayırlı olmasını dileyerek, şu ifadeleri kullandı: ''Bu transfer Türkiye'nin gündemini fazlasıyla meşgul etti. Üzülerek söylemeliyim ki, çirkin bir şekilde meşgul etti. İnanılmaz bir bilgi kirliliği oldu. Bütün bunlar olurken, biz prensiplerimizi ve konumumuzu korumaya çalıştık. Başından beri bunu söyledik. Biz Fenerbahçe Kulübü'ne bir söz verdik. Bu sözün arkasında durmak zorundaydık. Beşiktaş Kulübü'ne karşı bir durumumuz yok, suçumuz yok. Ancak onların kullandığı yol ve yöntem bize göre çok doğru olmadı. Bu transferle birlikte Türk futbolunda birçok şeyin değişeceğine inanıyorum. Transfer yapılış şekillerinin değişeceğine inanıyorum. Bir takım insanların davranış biçimlerinin değişeceğine inanıyorum.''
Hurma, sözlerini şöyle tamamladı: ''Umut ediyorum ki kamuoyuna yansımış olan bu olumsuzluk önümüzdeki dönemde olumlu bir duruma döner. En çok üzüldüğüm şey, ne olduğu belirsiz insanların çıkıp, bu konularda yorum yapması ve bu yorumların da ülke gündemini meşgul edecek hale gelmesi. Gazetelerimizde manşet olarak yer alması. Umut ediyorum ki önümüzdeki dönemlerinde daha medeni, olgun ve çağdaş bir transfer anlayışını hep birlikte benimseriz. Çünkü futbol ailesi bizsek, bu aileyi kirletmememiz lazım. Kirlenirsek, hepimiz kirli oluyoruz. Pis bir havuzda yüzerseniz mikrop kapmamanız mümkün değil. Bu transferin bir milat olmasını umuyorum.''

Topuz'dan üç yıllık imza!
1 sayfadaki 1 sayfası